Průmyslové stavby

Všude tam, kde při stavbě oceníte rychlost, jednoduchost a funkčnost za rozumné náklady, se hodí IZOBLOK. Skvěle se hodí pro výstavbu nového sídla firmy, výrobních prostor i showroomu. Nezanedbatelným požadavkem při stavbě průmyslových budov je pak i následná ekonomičnost stavby, proto doporučujeme využít IZOBLOK, který má skvělé izolační a zároveň protipožární vlastnosti. Vrstva tepelné izolace je součástí tvárnic, dodatečné zateplování proto není nutné.

Využité produkty:

výhody

Výhody

Snižuje vnější hluk

Snižuje vnější hluk

Dřevocementový materiál tvárnic má vynikající zvukové vlastnosti. IZOBLOK výrazně snižuje hladinu zvuku pronikajícího do stavby z vnějšku a napomáhá tak vytvářet pohodovou atmosféru v bytu a společných prostorech bytových domů.
Požární odolnost

Požární odolnost

IZOBLOKové tvárnice mají vynikajicí protipožární vlastnosti. Dřevocementový materiál, ze kterého jsou vyrobené, je totiž nehořlavý. Splňuje tak přísné požadavky požární bezpečnosti při stavbě rodinných a bytových domů i komerčních staveb.
Odolnost

Odolnost

A to jak proti nízkým a vysokým teplotám, slunečnímu záření, vlhku a zimě. Tyto vlastnosti má IZOBLOK i přes svoji nízkou hmotnost, díky které se vám bude lépe a jednodušeji stavět. Povrch tvárnic je rovný a hrubý, proto tvoří výborný podklad pro omítky.

funkce

Jak to funguje

Stavební stěnové díly jsou velmi šetrné k životnímu prostředí, a to jak při výrobě, tak při samotném stavění. Přeprava se minimalizuje díky nízké hmotnosti tvárnic, které se dopravují bez palet a balících fólií.

Chybí jméno
Chybí kontaktní email
Chybí příjmení
Chybí telefon
Neplatný vstup