Občanská vybavenost

Systém IZOBLOK je vhodný pro výstavbu mnoha typů staveb. Jelikož stavby občanské vybavenosti jsou často financovány z veřejného rozpočtu, rozhodující mohou být především tyto ukazatele: nízké pořizovací náklady, úspora při vytápění, jednoduchá a rychlá výstavba, příjemné klima a výborná zvuková izolace, která je nezbytná zejména v městské zástavbě. Díky svým vlastnostem IZOBLOK všechny tyto parametry dokonale splňuje. Výborně obstojí i při výstavbě protihlukových stěn u rušných komunikací.

Využité produkty:

výhody

Výhody

Skvělá izolace tepla

Skvělá izolace tepla

Výborné tepelné vlastnosti IZOBLOKu zajišťuje vrstva izolace, kterou již během výroby instalujeme dovnitř tvárnice. Izolaci tak chrání před mechanickým poškozením a povětrnostními vlivy čtyři centimetry dřevocementového materiálu. Nemusíte tak dodatečně zateplovat stavbu.
Stabilita

Stabilita

Stavby z IZOBLOKu jsou velmi stabilní. Při použití dřevocementových tvárnic, které slouží jako ztracené bednění, navíc odpadá nutnost používat armaturu. Můžete tak zdít až do výšky druhého patra jen s pomocí IZOBLOKu a betonu. Při stavbě výškových budov jistě oceníte i nízkou hmotnost tvárnic.
Požární odolnost

Požární odolnost

IZOBLOKové tvárnice mají vynikajicí protipožární vlastnosti. Dřevocementový materiál, ze kterého jsou vyrobené, je totiž nehořlavý. Splňuje tak přísné požadavky požární bezpečnosti při stavbě rodinných a bytových domů i komerčních staveb.

funkce

Jak to funguje

Stavební stěnové díly jsou velmi šetrné k životnímu prostředí, a to jak při výrobě, tak při samotném stavění. Přeprava se minimalizuje díky nízké hmotnosti tvárnic, které se dopravují bez palet a balících fólií.

Chybí jméno
Chybí kontaktní email
Chybí příjmení
Chybí telefon
Neplatný vstup