Spolupracujte s námi

Image
Image

projektanti

Projektanti

Jsme český výrobce dřevocementových tvárnic IZOBLOK a uvědomujeme si, že správně navržený projekt je klíčový pro spokojenost uživatele.
Usilujeme proto o co nejužší spolupráci s projektanty při tvorbě projektů jakékoliv stavby.

V rámci této spolupráce projektantům nabízíme:

 • Spolupráci při zpracování projektu – náš specializovaný team na základě Vašich podkladů zpracuje v co nejkratším čase návrh technického řešení stavby či detailu dle Vašeho zadání.
 • Statické posouzení navrhované stavby – spolupracujeme se statiky, kteří mají velké zkušenosti se systémem IZOBLOK, a rádi Vás s nimi spojíme ohledně statického posouzení navrhované stavby.
 • Spolupráci při obhajobě řešení – jsme připraveni v kterékoli fázi projeku či jednání s investorem podpořit Vámi prezentované řešení, kde cílem bude seznámit podrobně zákazníka s navrhovaným řešením a v otevřené diskusi rozptýlit jeho případné pochybnosti.
 • Podíl na obchodním úspěchu – samozřejmostí je pro nás ocenit přínos každého, kdo se podílí na obchodním uplatnění systému IZOBLOK. Uvědomujeme si náročnost činnosti projektanta, která je často nedoceněna. U nás Vám vznikne nárok na odpovídající zprostředkovatelskou provizi z každého realizovaného případu. O bližších podmínkách Vás rádi budeme informovat osobně.

developeři

Developeři

Již léta nabízíme výhodné podmínky pro mnoho významných developerů, kteří se věnují rezidenční, kancelářské nebo průmyslové výstavbě.

V rámci spolupráce developerům nabízíme:

 • Výpomoc při hledání vhodného projektanta pro Váš zámýšlený projekt – spolupracujeme s mnoha projektanty či architektonickými kancelářemi, které mají mnoho zkušeností se systémem IZOBLOK a rádi ztvární Váš projekt do skutečnosti.
 • Výpočet finančních úspor při realizaci stavby ze systému IZOBLOK – díky rychlému zdění, šetrnosti vůči zastavěné ploše a dalších výhod systému IZOBLOK se dají ušetřit nemalé peníze, které jsme pro Vás schopni vypočítat a to i u hotových projektů navržených z jiných systémů.
 • Zajistíme kvalitní stavební firmu – doporučíme Vám několik stavebních společností, které mají se systémem IZOBLOK bohaté zkušenosti a z nichž si budete moct vybrat, která bude pro Váš projekt nejvhodnější.
 • Servis po dobu celého projektu – budeme Vám nápomocni již od vypracování projektu až po dokončení stavby. Náš profesionální tým bude nápomocen projektantům, stavební společnosti a všem, kteří budou naši pomoc potřebovat.

firmy

Stavební firmy

Každá stavba vyžaduje profesionální přístup, aby byl projekt kvalitně a úspěšně dokončen. Proto zajišťujeme maximální servis pro každou stavební společnost, která se systémem IZOBLOK začíná nebo již pracuje.

V rámci spolupráce stavebním firmám nabízíme:

 • Založení stavby – náš profesionální tým Vám pomůže při realizaci jakéhokoli projektu. Zdarma proškolíme Vaše lidi na zdění ze systému IZOBLOK, budeme nápomocni při založení stavby a také budeme nápomocni během celé výstavby.
 • Školení – každý rok pořádáme školení na systém IZOBLOK u nás ve společnosti a nebo na probíhajících stavbách, kde Vás naučíme, jak se systémem IZOBLOK co nejlépe a nejefektivněji pracovat.
 • Výpočet tvárnic – u jakéhokoliv projektu Vám zdarma vypočítáme množství tvárnic (průběžných a rohových), a také doporučíme nejjednodušší řešení stavebních detailů.
 • Zajistíme dopravu – na stavbu Vám doručíme tvárnice IZOBLOK právě tehdy, kdy je budete potřebovat. Máme vlastní dopravu, která zajistí včasné doručení. Kamionová doprava je po ČR zdarma!
Chybí jméno
Chybí kontaktní email
Chybí příjmení
Chybí telefon
Neplatný vstup