Bytové domy

Výhody výstavby s dřevocementovými tvárnicemi IZOBLOK prověřilo mnoho firem, které v Čechách postavily desítky bytových domů. Díky snadné a rychlé výstavbě a úspoře materiálu byly schopné postavit i složitější stavby za výrazně kratší dobu a podstatně nižší náklady. Možnost stavby bez nutnosti použití armatury až do výše druhého patra, ekologická výstavba a vynikající tepelné a zvukové vlastnosti IZOBLOKu jsou jedny z mnoha výhod tohoto materiálu.

Využité produkty:

výhody

Výhody

Odolnost

Odolnost

A to jak proti nízkým a vysokým teplotám, slunečnímu záření, vlhku a zimě. Tyto vlastnosti má IZOBLOK i přes svoji nízkou hmotnost, díky které se vám bude lépe a jednodušeji stavět. Povrch tvárnic je rovný a hrubý, proto tvoří výborný podklad pro omítky.
Lehká manipulace

Lehká manipulace

Díky preciznímu tvarování IZOBLOKových dílů a jejich nízké hmotnosti se výstavba provádí jednoduše ručně, “na sucho” bez spojovacího materiálu. Dřevocementové tvárnice při stavbě plní funkci ztraceného bednění. Lze je řezat a frézovat podle individuální potřeby například pro instalaci rozvodů.
Stabilita

Stabilita

Stavby z IZOBLOKu jsou velmi stabilní. Při použití dřevocementových tvárnic, které slouží jako ztracené bednění, navíc odpadá nutnost používat armaturu. Můžete tak zdít až do výšky druhého patra jen s pomocí IZOBLOKu a betonu. Při stavbě výškových budov jistě oceníte i nízkou hmotnost tvárnic.

funkce

Jak to funguje

Stavební stěnové díly jsou velmi šetrné k životnímu prostředí, a to jak při výrobě, tak při samotném stavění. Přeprava se minimalizuje díky nízké hmotnosti tvárnic, které se dopravují bez palet a balících fólií.

Chybí jméno
Chybí kontaktní email
Chybí příjmení
Chybí telefon
Neplatný vstup