×

 • MFC - MORFICO

  MORFICO s.r.o. byla založena v roce 1991 jako stavební firma se specializací na povrchové úpravy průmyslových betonových podlah a ploch. V současné době nabízíme široký sortiment výrobků, nacházejících uplatnění v moderním způsobu výstavby bytových, občanských i průmyslových staveb. Vývoji vlastních materiálů z tuzemských surovin zajišťuje nejvyšší kvalitu.

  Více

 • MFC - FLOORING

  Úprava průmyslových betonových ploch je naší specializací. Vyráběné materiály jsou určené pro vyrovnávací vrstvy nových i starých podlah, či jako podkald pro konečnou povrchovou úpravu betonových ploch, pro opravy lokálních prasklin a výtluků, pro nášlapné vrstvy průmyslových podlah a pro lepení obkladů, dlažeb a zateplovacích systémů.

  Více

 • MFC - NOVINKY

  ANHYDRIT JIŽ NABÍZÍME I V PRAZE! Součástí našeho nového areálu v Tuklatech u Prahy je i sklad suchých cementových směsí!

 • MFC
  +
 • cs
MFC
+

Spolupracujte s námi

Projektanti

Jsme český výrobce dřevocementových tvárnic IZOBLOK a uvědomujeme si, že správně navržený projekt je klíčový pro spokojenost uživatele.
Usilujeme proto o co nejužší spolupráci s projektanty při tvorbě projektů jakékoliv stavby.

V rámci této spolupráce projektantům nabízíme:

 • Spolupráci při zpracování projektu – náš specializovaný team na základě Vašich podkladů zpracuje v co nejkratším čase návrh technického řešení stavby či detailu dle Vašeho zadání.
 • Statické posouzení navrhované stavby – spolupracujeme se statiky, kteří mají velké zkušenosti se systémem IZOBLOK, a rádi Vás s nimi spojíme ohledně statického posouzení navrhované stavby.
 • Spolupráci při obhajobě řešení – jsme připraveni v kterékoli fázi projeku či jednání s investorem podpořit Vámi prezentované řešení, kde cílem bude seznámit podrobně zákazníka s navrhovaným řešením a v otevřené diskusi rozptýlit jeho případné pochybnosti.
 • Podíl na obchodním úspěchu – samozřejmostí je pro nás ocenit přínos každého, kdo se podílí na obchodním uplatnění systému IZOBLOK. Uvědomujeme si náročnost činnosti projektanta, která je často nedoceněna. U nás Vám vznikne nárok na odpovídající zprostředkovatelskou provizi z každého realizovaného případu. O bližších podmínkách Vás rádi budeme informovat osobně.

Developeři

Již léta nabízíme výhodné podmínky pro mnoho významných developerů, kteří se věnují rezidenční, kancelářské nebo průmyslové výstavbě.

V rámci spolupráce developerům nabízíme:

 • Výpomoc při hledání vhodného projektanta pro Váš zámýšlený projekt – spolupracujeme s mnoha projektanty či architektonickými kancelářemi, které mají mnoho zkušeností se systémem IZOBLOK a rádi ztvární Váš projekt do skutečnosti.
 • Výpočet finančních úspor při realizaci stavby ze systému IZOBLOK – díky rychlému zdění, šetrnosti vůči zastavěné ploše a dalších výhod systému IZOBLOK se dají ušetřit nemalé peníze, které jsme pro Vás schopni vypočítat a to i u hotových projektů navržených z jiných systémů.
 • Zajistíme kvalitní stavební firmu – doporučíme Vám několik stavebních společností, které mají se systémem IZOBLOK bohaté zkušenosti a z nichž si budete moct vybrat, která bude pro Váš projekt nejvhodnější.
 • Servis po dobu celého projektu – budeme Vám nápomocni již od vypracování projektu až po dokončení stavby. Náš profesionální tým bude nápomocen projektantům, stavební společnosti a všem, kteří budou naši pomoc potřebovat.

Stavební firmy

Každá stavba vyžaduje profesionální přístup, aby byl projekt kvalitně a úspěšně dokončen. Proto zajišťujeme maximální servis pro každou stavební společnost, která se systémem IZOBLOK začíná nebo již pracuje.

V rámci spolupráce stavebním firmám nabízíme:

 • Založení stavby – náš profesionální tým Vám pomůže při realizaci jakéhokoli projektu. Zdarma proškolíme Vaše lidi na zdění ze systému IZOBLOK, budeme nápomocni při založení stavby a také budeme nápomocni během celé výstavby.
 • Školení – každý rok pořádáme školení na systém IZOBLOK u nás ve společnosti a nebo na probíhajících stavbách, kde Vás naučíme, jak se systémem IZOBLOK co nejlépe a nejefektivněji pracovat.
 • Výpočet tvárnic – u jakéhokoliv projektu Vám zdarma vypočítáme množství tvárnic (průběžných a rohových), a také doporučíme nejjednodušší řešení stavebních detailů.
 • Zajistíme dopravu – na stavbu Vám doručíme tvárnice IZOBLOK právě tehdy, kdy je budete potřebovat. Máme vlastní dopravu, která zajistí včasné doručení. 

Kontaktujte nás

Pole označená * jsou povinná.