×

 • MFC - MORFICO

  MORFICO s.r.o. byla založena v roce 1991 jako stavební firma se specializací na povrchové úpravy průmyslových betonových podlah a ploch. V současné době nabízíme široký sortiment výrobků, nacházejících uplatnění v moderním způsobu výstavby bytových, občanských i průmyslových staveb. Vývoji vlastních materiálů z tuzemských surovin zajišťuje nejvyšší kvalitu.

  Více

 • MFC - FLOORING

  Úprava průmyslových betonových ploch je naší specializací. Vyráběné materiály jsou určené pro vyrovnávací vrstvy nových i starých podlah, či jako podkald pro konečnou povrchovou úpravu betonových ploch, pro opravy lokálních prasklin a výtluků, pro nášlapné vrstvy průmyslových podlah a pro lepení obkladů, dlažeb a zateplovacích systémů.

  Více

 • MFC - NOVINKY

  ANHYDRIT JIŽ NABÍZÍME I V PRAZE! Součástí našeho nového areálu v Tuklatech u Prahy je i sklad suchých cementových směsí!

 • MFC
  +
 • cs
MFC
+

Rodinné domy

Systém IZOBLOK je vhodný pro rychlou a levnou výstavbu rodinných domů. Díky materiálu, ze kterého jsou tvárnice vyrobeny, bude mít vaše stavba výbornou tepelnou a zvukovou izolaci, zajištěna bude i nehořlavost a odolnost vůči špatným povětrnostním podmínkám či menší spotřeba materiálu než u klasických zděných staveb. IZOBLOKové tvárnice jsou vyrobené z dřevocementu, který je velmi šetrný k přírodě. Stavba s tvárnicemi IZOBLOK je navíc velmi rychlá a jednoduchá.

Výhody

 • Skvělá izolace tepla

  Výborné tepelné vlastnosti IZOBLOKu zajišťuje vrstva izolace, kterou již během výroby instalujeme dovnitř tvárnice. Izolaci tak chrání před mechanickým poškozením a povětrnostními vlivy čtyři centimetry dřevocementového materiálu. Nemusíte tak dodatečně zateplovat stavbu. 

 • Prodyšnost

  Izolační vrstva uvnitř tvárnic IZOBLOK je pravidelně přerušována spojovacími žebry, která umožňují odchod vodních par z interiéru, odvádějí nadbytečnou vlhkost a předcházejí plísním. Stavba proto takzvaně dýchá a bydlení v domech z IZOBLOK je zdravější.

 • Ekologické

  IZOBLOK šetří přírodu. K výrobě tvárnic používáme kromě cementu a vody dřevní štěpku, která vzniká jako odpadní materiál při zpracování dřeva. Protože je IZOBLOK oproti jiným stavebním materiálům výrazně lehčí, snižuje se také ekologická zátěž během přepravy, navíc jej dodáváme bez palet a igelitových fólií.

Jak to funguje

Stavební stěnové díly jsou velmi šetrné k životnímu prostředí, a to jak při výrobě, tak při samotném stavění. Přeprava se minimalizuje díky nízké hmotnosti tvárnic, které se dopravují bez palet a balících fólií.
VÍCE O FUNKČNOSTI

Kontaktujte nás

Pole označená * jsou povinná.