×

 • MFC - MORFICO

  MORFICO s.r.o. byla založena v roce 1991 jako stavební firma se specializací na povrchové úpravy průmyslových betonových podlah a ploch. V současné době nabízíme široký sortiment výrobků, nacházejících uplatnění v moderním způsobu výstavby bytových, občanských i průmyslových staveb. Vývoji vlastních materiálů z tuzemských surovin zajišťuje nejvyšší kvalitu.

  Více

 • MFC - FLOORING

  Úprava průmyslových betonových ploch je naší specializací. Vyráběné materiály jsou určené pro vyrovnávací vrstvy nových i starých podlah, či jako podkald pro konečnou povrchovou úpravu betonových ploch, pro opravy lokálních prasklin a výtluků, pro nášlapné vrstvy průmyslových podlah a pro lepení obkladů, dlažeb a zateplovacích systémů.

  Více

 • MFC - NOVINKY

  ANHYDRIT JIŽ NABÍZÍME I V PRAZE! Součástí našeho nového areálu v Tuklatech u Prahy je i sklad suchých cementových směsí!

 • MFC
  +
 • cs
MFC
+
Zpět na reference

Rodinné domy "Hony za Kukýrnou"

V roce 2007 jsme zahájili výstavbu 11 rodinných řadových domů v Tišnově na ulici Formánkova v lokalitě zvané Hony za Kukýrnou.  Stavební práce prováděla společnost Němec Jiří stavitel s.r.o., společnost Stavospol s.r.o. a Rossler Jaroš. 

Zahájení výstavby: 2007

Ukončení výstavby: 2008

Lokalita: Tišnov

Kontaktujte nás

Pole označená * jsou povinná.