×

 • MFC - MORFICO

  MORFICO s.r.o. byla založena v roce 1991 jako stavební firma se specializací na povrchové úpravy průmyslových betonových podlah a ploch. V současné době nabízíme široký sortiment výrobků, nacházejících uplatnění v moderním způsobu výstavby bytových, občanských i průmyslových staveb. Vývoji vlastních materiálů z tuzemských surovin zajišťuje nejvyšší kvalitu.

  Více

 • MFC - FLOORING

  Úprava průmyslových betonových ploch je naší specializací. Vyráběné materiály jsou určené pro vyrovnávací vrstvy nových i starých podlah, či jako podkald pro konečnou povrchovou úpravu betonových ploch, pro opravy lokálních prasklin a výtluků, pro nášlapné vrstvy průmyslových podlah a pro lepení obkladů, dlažeb a zateplovacích systémů.

  Více

 • MFC - NOVINKY

  ANHYDRIT JIŽ NABÍZÍME I V PRAZE! Součástí našeho nového areálu v Tuklatech u Prahy je i sklad suchých cementových směsí!

 • MFC
  +
 • cs
MFC
+

Průmyslové stavby

Všude tam, kde při stavbě oceníte rychlost, jednoduchost a funkčnost za rozumné náklady, se hodí IZOBLOK. Skvěle se hodí pro výstavbu nového sídla firmy, výrobních prostor i showroomu. Nezanedbatelným požadavkem při stavbě průmyslových budov je pak i následná ekonomičnost stavby, proto doporučujeme využít IZOBLOK, který má skvělé izolační a zároveň protipožární vlastnosti. Vrstva tepelné izolace je součástí tvárnic, dodatečné zateplování proto není nutné.

Výhody

 • Snižuje vnější hluk

  Dřevocementový materiál tvárnic má vynikající zvukové vlastnosti. IZOBLOK výrazně snižuje hladinu zvuku pronikajícího do stavby z vnějšku a napomáhá tak vytvářet pohodovou atmosféru v bytu a společných prostorech bytových domů.

 • Požární odolnost

  IZOBLOKové tvárnice mají vynikajicí protipožární vlastnosti. Dřevocementový materiál, ze kterého jsou vyrobené, je totiž nehořlavý. Splňuje tak přísné požadavky požární bezpečnosti při stavbě rodinných a bytových domů i komerčních staveb.

 • Odolnost

  A to jak proti nízkým a vysokým teplotám, slunečnímu záření, vlhku a zimě. Tyto vlastnosti má IZOBLOK i přes svoji nízkou hmotnost, díky které se vám bude lépe a jednodušeji stavět. Povrch tvárnic je rovný a hrubý, proto tvoří výborný podklad pro omítky.

Jak to funguje

Stavební stěnové díly jsou velmi šetrné k životnímu prostředí, a to jak při výrobě, tak při samotném stavění. Přeprava se minimalizuje díky nízké hmotnosti tvárnic, které se dopravují bez palet a balících fólií.
VÍCE O FUNKČNOSTI

Kontaktujte nás

Pole označená * jsou povinná.