×

 • MFC - MORFICO

  MORFICO s.r.o. byla založena v roce 1991 jako stavební firma se specializací na povrchové úpravy průmyslových betonových podlah a ploch. V současné době nabízíme široký sortiment výrobků, nacházejících uplatnění v moderním způsobu výstavby bytových, občanských i průmyslových staveb. Vývoji vlastních materiálů z tuzemských surovin zajišťuje nejvyšší kvalitu.

  Více

 • MFC - FLOORING

  Úprava průmyslových betonových ploch je naší specializací. Vyráběné materiály jsou určené pro vyrovnávací vrstvy nových i starých podlah, či jako podkald pro konečnou povrchovou úpravu betonových ploch, pro opravy lokálních prasklin a výtluků, pro nášlapné vrstvy průmyslových podlah a pro lepení obkladů, dlažeb a zateplovacích systémů.

  Více

 • MFC - NOVINKY

  ANHYDRIT JIŽ NABÍZÍME I V PRAZE! Součástí našeho nového areálu v Tuklatech u Prahy je i sklad suchých cementových směsí!

 • MFC
  +
 • cs
MFC
+
Zpět na reference

Bytové domy "Hony za Kukýrnou"

V roce 2006 proběhla první etapa výstavby bytových domů v centru Tišnova, v lokalitě Hony za Kukýrnou. V této etapě byly dokončeny celkem čtyři čtyřpodlažní bytové domy s celkovou kapacitou 31 bytových jednotek. Návrh realizace dodal projektant pan Ing. V Dokládal, výstavbu zajišťovala společnost Němec Jiří stavitel s.r.o. 

Zahájení výstavby: červen 2006

Ukončení výstavby: červen 2007

Lokalita: Tišnov

Kontaktujte nás

Pole označená * jsou povinná.