×

 • MFC - MORFICO

  MORFICO s.r.o. byla založena v roce 1991 jako stavební firma se specializací na povrchové úpravy průmyslových betonových podlah a ploch. V současné době nabízíme široký sortiment výrobků, nacházejících uplatnění v moderním způsobu výstavby bytových, občanských i průmyslových staveb. Vývoji vlastních materiálů z tuzemských surovin zajišťuje nejvyšší kvalitu.

  Více

 • MFC - FLOORING

  Úprava průmyslových betonových ploch je naší specializací. Vyráběné materiály jsou určené pro vyrovnávací vrstvy nových i starých podlah, či jako podkald pro konečnou povrchovou úpravu betonových ploch, pro opravy lokálních prasklin a výtluků, pro nášlapné vrstvy průmyslových podlah a pro lepení obkladů, dlažeb a zateplovacích systémů.

  Více

 • MFC - NOVINKY

  ANHYDRIT JIŽ NABÍZÍME I V PRAZE! Součástí našeho nového areálu v Tuklatech u Prahy je i sklad suchých cementových směsí!

 • MFC
  +
 • cs
MFC
+

Bytové domy

Výhody výstavby s dřevocementovými tvárnicemi IZOBLOK prověřilo mnoho firem, které v Čechách postavily desítky bytových domů. Díky snadné a rychlé výstavbě a úspoře materiálu byly schopné postavit i složitější stavby za výrazně kratší dobu a podstatně nižší náklady. Možnost stavby bez nutnosti použití armatury až do výše druhého patra, ekologická výstavba a vynikající tepelné a zvukové vlastnosti IZOBLOKu jsou jedny z mnoha výhod tohoto materiálu.

Výhody

 • Lehká manipulace

  Díky preciznímu tvarování IZOBLOKových dílů a jejich nízké hmotnosti se výstavba provádí jednoduše ručně, “na sucho” bez spojovacího materiálu. Dřevocementové tvárnice při stavbě plní funkci ztraceného bednění. Lze je řezat a frézovat podle individuální potřeby například pro instalaci rozvodů.

 • Stabilita

  Stavby z IZOBLOKu jsou velmi stabilní. Při použití dřevocementových tvárnic, které slouží jako ztracené bednění, navíc odpadá nutnost používat armaturu. Můžete tak zdít až do výšky druhého patra jen s pomocí IZOBLOKu a betonu. Při stavbě výškových budov jistě oceníte i nízkou hmotnost tvárnic.

 • Odolnost

  A to jak proti nízkým a vysokým teplotám, slunečnímu záření, vlhku a zimě. Tyto vlastnosti má IZOBLOK i přes svoji nízkou hmotnost, díky které se vám bude lépe a jednodušeji stavět. Povrch tvárnic je rovný a hrubý, proto tvoří výborný podklad pro omítky.

Jak to funguje

Stavební stěnové díly jsou velmi šetrné k životnímu prostředí, a to jak při výrobě, tak při samotném stavění. Přeprava se minimalizuje díky nízké hmotnosti tvárnic, které se dopravují bez palet a balících fólií.
VÍCE O FUNKČNOSTI

Kontaktujte nás

Pole označená * jsou povinná.