×

 • MFC - MORFICO

  MORFICO s.r.o. byla založena v roce 1991 jako stavební firma se specializací na povrchové úpravy průmyslových betonových podlah a ploch. V současné době nabízíme široký sortiment výrobků, nacházejících uplatnění v moderním způsobu výstavby bytových, občanských i průmyslových staveb. Vývoji vlastních materiálů z tuzemských surovin zajišťuje nejvyšší kvalitu.

  Více

 • MFC - FLOORING

  Úprava průmyslových betonových ploch je naší specializací. Vyráběné materiály jsou určené pro vyrovnávací vrstvy nových i starých podlah, či jako podkald pro konečnou povrchovou úpravu betonových ploch, pro opravy lokálních prasklin a výtluků, pro nášlapné vrstvy průmyslových podlah a pro lepení obkladů, dlažeb a zateplovacích systémů.

  Více

 • MFC - NOVINKY

  ANHYDRIT JIŽ NABÍZÍME I V PRAZE! Součástí našeho nového areálu v Tuklatech u Prahy je i sklad suchých cementových směsí!

 • MFC
  +
 • cs
MFC
+
Zpět na reference

Bytové domy "Na řece"

V letech 2005 až 2006 jsme zrealizovali rozsáhlý bytový komplex "Na řece" v Brně - Komárov. Během dvou let zde bylo vystavěno celkem 77 bytových jednotek ve čtyřech pěti či sedmi podlažních bytových domech. Výstavbu prováděla stavební společnosti JB stavební s.r.o. podle projektantského návrhu společnosti arch21, s.r.o. 

Zahájení výstavby: 2005

Ukončení výstavby: 2006

Lokalita: Brno - Komárov

Kontaktujte nás

Pole označená * jsou povinná.